Drukuj

Najlepsze plecaki na wycieczki z laptopem

A A A

Najlepsze plecaki na wycieczki z laptopem

Plecak na laptopa jest świetnym rozwiązaniem na wycieczki. Jego atutem jest zdecydowanie większa pojemność oraz wygoda użytkowania. Jakie plecaki sprawdzą się najlepiej, chroniąc naszego laptopa podczas podróży? Przedstawiamy propozycje najciekawych plecaków do laptopów.

17 października 2017

Torba na laptopa to eleganckie rozwiązanie do pracy, na spotkanie biznesowe czy podróż służbową. Na wycieczki, podczas których będziemy sporo chodzić lub jeździć na rowerze, na laptopa przyda się plecak. Jest pojemny i wygodniejszy. Pamiętajmy, że powinien dobrze zabezpieczać urządzenia, aby w trakcie naszych wojaży nie ucierpiało.

Przegródka na laptopa musi być wzmocniona, usztywniona, chronić laptopa warstwą pianki lub gąbki. Tył plecaka powinien być wyprofilowany i najlepiej wyłożony oddychającą siateczką. Zwróćmy uwagę na pasy – powinny być szerokie i zaprojektowane tak, aby dobrze rozkładały ciężar bagażu. Plecak musi być wykonany z wodoodpornego materiału.

Poza przegródką na laptopa plecak powinien posiadać dużą komorę ogólną na inne potrzebne rzeczy i kieszeń zewnętrzną. Niektóre modele mają także organizer na drobne przedmioty. Warto zwrócić uwagę na pojemność plecaka, aby oprócz laptopa mogło się w nim zmieścić sporo innych rzeczy.

Thule Paramount 15" 29L czarny

Knomo Cromwell 15" 27.5 L szary

I-stay IS0402 15.6" szary

Dicota Backpack Active XL 15" - 17.3" czarno-niebieski

Accura Voyager Corrado ACC6052 17,3" czarny

Victorinox Vx Sport Pilot 31105209

Victorinox Vx Sport Trooper 31105306

American Tourister AT Work 17.3" czarny